Yhteystiedot


Toimistomme palvelee Hämeenlinnassa maanantaista torstaihin klo 10-16. Toimistonumeromme 040 455 5795 palvelee maanantaista perjantaihin klo 9-17.


autokoulu oppiin opettaja

Antti Will
Liikenneopettaja
045 773 03137
antti.will@oppiin.fi

autokoulu oppiin opettaja

Ville Leppä

Myynti ja markkinointi
Liikenneopettaja
050 324 4342
ville.leppa@oppiin.fi

autokoulu oppiin opettaja

Nils Romström
Liikenneopettaja
Raskaat luokat
045 139 4756
nilserik.romstrom@oppiin.fi

autokoulu oppiin opettaja

Martti Viitala
Liikenneopettaja
Hämeenlinna
040 747 8760
martti.viitala@oppiin.fi


autokoulu oppiin opettaja

Harri Rytkönen
Liikenneopettaja
Hämeenlinna
040 181 7049
harri.rytkonen@oppiin.fi

autokoulu oppiin toimisto

Linda Laine
Toimistopäällikkö
040 455 5795
linda.laine@oppiin.fi

autokoulu oppiin opettaja

Matti Malinen
Liikenneopettaja
Riihimäki
040 187 0942
matti.malinen@oppiin.fi


Nina Heino
Liikenneopettaja
Hyvinkää
040 180 7477

nina.heino@oppiin.fi

Henri Sandelius
Liikenneopettaja
Lammi
0401807309

henri.sandelius@oppiin.fi


Laskutustiedot: Hämeenlinnan Auto-Opisto Oy, 1937291-2


1. Verkkolaskut

Verkkolaskuosoite:FI2156800020165615
Operaattori: Etelä-Hämeen Osuuspankki (OKOYFIHH)
Aineistomuoto: Finvoice

2. Laskujen vastaanotto sähköpostitse skannauspalveluun
Laskulla tulee olla seuraavat osoitetiedot:
Hämeenlinnan Auto-Opisto Oy
19372912
PL 100
80020 Kollektor Scan
Laskut tulee lähettää sähköpostin liitetiedostoina PDF-muodossa (max. 5MB/tiedosto) osoitteeseen:
19372912@scan.netvisor.fi
Mikäli lasku sisältää liitesivuja, näiden tulee olla samassa tiedostossa varsinaisen laskun kanssa.

3. Paperilaskujen skannauspalvelu
Laskulla ja kirjekuoressa tulee olla seuraavat osoitetiedot:
Hämeenlinnan Auto-Opisto Oy
19372912
PL 100
80020 Kollektor Scan