Yhteystiedot


img_0822-edit-3

Antti Will
Liikenneopettaja
045 773 03137
antti.will@oppiin.fi

img_0881-edit-6

Ville Leppä

Myynti ja markkinointi
Liikenneopettaja
050 324 4342
ville.leppa@oppiin.fi

img_0814-edit-2

Nils Romström
Liikenneopettaja
Raskaat luokat
045 139 4756
nils.romstrom@oppiin.fi

img_0869-edit-5

Martti Viitala
Liikenneopettaja
Hämeenlinna
040 747 8760
martti.viitala@oppiin.fi


img_0890-7

Harri Rytkönen
Liikenneopettaja
Hämeenlinna
040 181 7049
harri.rytkonen@oppiin.fi

img_0805-edit-1

Linda Laine
Toimistopäällikkö
040 455 5795
linda.laine@oppiin.fi

img_0899-8

Matti Malinen
Liikenneopettaja
Riihimäki
040 187 0942
matti.malinen@oppiin.fi


Nina Heino
Liikenneopettajaopiskelija
Hyvinkää
040 180 7477

nina.heino@oppiin.fi

Henri Sandelius
Liikenneopettajaopiskelija
Lammi
0401807309

henri.sandelius@oppiin.fi


Laskutustiedot: Hämeenlinnan Auto-Opisto Oy, 1937291-2


1. Verkkolaskut

Verkkolaskuosoite:FI2156800020165615
Operaattori: Etelä-Hämeen Osuuspankki (OKOYFIHH)
Aineistomuoto: Finvoice

2. Laskujen vastaanotto sähköpostitse skannauspalveluun
Laskulla tulee olla seuraavat osoitetiedot:
Hämeenlinnan Auto-Opisto Oy
19372912
PL 100
80020 Kollektor Scan
Laskut tulee lähettää sähköpostin liitetiedostoina PDF-muodossa (max. 5MB/tiedosto) osoitteeseen:
19372912@scan.netvisor.fi
Mikäli lasku sisältää liitesivuja, näiden tulee olla samassa tiedostossa varsinaisen laskun kanssa.

3. Paperilaskujen skannauspalvelu
Laskulla ja kirjekuoressa tulee olla seuraavat osoitetiedot:
Hämeenlinnan Auto-Opisto Oy
19372912
PL 100
80020 Kollektor Scan